• +421 907 821 801
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

_ _ _

GPX Liptovský Mikuláš 1.turnaj

GPX Liptovský Mikuláš 1.turnaj

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Opäť odštartoval seriál Talent v Liptovskom Mikuláši. Na prvom turnaji sme sa zúčastnili piati. Luky, Tomy, Filip, Viki, Agátka. 

Luky aj napriek jednej remíze vyhral celý turnaj, Agátka výborným výkonom vyhrala kategótiu do 11r, Tomy s pomocou bájneho súpera BAYa 3.miesto do 8r., Filip a Vikina síce bez medailí, ale s novými skúsenosťami a motiváciou trénovať. Bombónik na záver... cesta domov nám trvala 4hodiny keď nás pod Donovalmi otočili policajti pre haváriu autobusu s os.autom a museli sme sa vrátiť do Ružomberka odkiaľ sme išli do Martina avšak na ceste sme stáli skoro hodinu v kolóne pre semafor pri odbočke na Kraľovany. Potom na konci Martina asi 30m pred nami havaria 4áut a opäť sme čakali... potom obchadzka rozkopanej panelky medzi MT a Turč.Teplicami a konečne Šturec. Na vrchu už mali deti dosť tak sme chvíľu stáli a kochali sa krásnym výhľadom na hviezdy a mliečnu dráhu. Bola tam absolútna tma. Cestou dole zo Šturca sme našťastie išli pomaly a tak 1 obrovská srna + 1 laň neskončili na kapote ale pomaličky odišli z cesty po tom ako sme takmer zastali. Domov sme prišli až po 21hod.!!!


Naša práca

Snažíme sa sprostredkovať Vám zážitky zo všetkých podujatí na ktorých sa zúčastňujeme, aby ste Vy aj Vaši blízky mohli s nami prežívať radosť z hry i pocity víťazstva! 


Muži TOP 10

2700chess.com for more details and full list

Ženy TOP 10

2700chess.com for more details and full list

Diagram na deň

FLICKR fotogaléria